WIDEX İşitme Cihazı ile Hayat Kalitenizi Yükseltmeye Ne Dersiniz?

Widex İşitme Cihazı Fiyat avantajlarından ve kampanyalardan yararlanmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

Ads İletişim Formu

WIDEX İşitme Cihazı ile Hayat Kalitenizi Yükseltmeye Ne Dersiniz?

Fiyat avantajlarından ve kampanyalardan faydalanmak için şimdi bizimle iletişime geçin!

Ads İletişim Formu

WIDEX İşitme Cihazı

İşitme cihazınızı taktıktan sonra gece çıkarıncaya kadar bir daha onu düşünmemeniz gerektiğine inanıyoruz. İşitme cihazınız geri planda en ileri düzey ses motorunu, yapay zeka ile çalışan kişiselleştirme özelliklerini ve kusursuz bütünleşmeyi çalıştırırken hayatınızı en doğal şekilde yaşamanızı, tadını çıkarmanızı ve duymanızı amaçlıyoruz.

İşitme kaybı yaşıyorsanız veya inatçı bir kulak çınlaması sorunundan şikayetçiyseniz; işitme cihazları size yardımcı olabilir. Üstelik bu cihazlar, son teknolojiyi kullanan çeşitli aksesuarlar ile beraber daha işlevsel bir hale gelebilmektedir.

İşitme cihazları, duyma kaybı yaşayan birine nasıl yardımcı oluyor? Normalde kulak kepçesi, yayılan ses dalgalarını toplar ve iç kulağa iletir. Burada kulak zarı titreşir ve titreşim sonucu aldığı iletileri beyne ulaştırır. Beyin ise bunları ses olarak algılar. Bu sistemde ne yazık ki, doğuştan veya sonradan bazı problemler meydana gelebilmektedir. Bunun sonucunda işitme kayıpları kaçınılmaz olmaktadır.

Bir işitme cihazı;

 • Sesi yükselterek,
 • Gürültüyü engelleyerek,
 • Sesi netleştirerek

Çalışmakta ve hastaların hayat kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Uzman Ses “Sevdiklerini, ailesini, etrafını ve dünyada olup bitenleri duyabilmek herkesin hakkı” prensibiyle, dünyanın en büyük işitme cihazı üreticilerinden Widex ile çalışmaktadır. Böylece hastalarına, son teknolojik güncellemelere sahip cihazlar sunmaktadır.

Sayfamızda yer alan formu doldurarak, yeni ve daha yüksek standartlardaki bir hayatın kapılarını aralayabilirsiniz. Bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruları yöneltebilirsiniz.

kulak-ici-isitme-cihaz

Kulak İçi (ITE) İşitme Cihazları

Standart ITE işitme cihazı, kulak kanalı içine yerleştirilir, göze çarpmaz. Tümüyle kulak kanalının içine yerleştirilen ve görülmeyen işitme cihazlarımız (CIC) da var

 • En az görünen tip işitme cihazı
 • Kulak kanalınıza uyması için kişiselleştirilir
 • Hafif ve orta düzey işitme kayıpları için

Kulak Arkası (BTE) İşitme Cihazları

BTE işitme cihazları üç tip üretilmektedir:

Standart tip BTE’nin mikrofonu kulağın arkasına takılan bir muhafazanın içindedir. Diğer tipleri kulak içi mikrofonlu (RITE) ve kulak kanalı içi mikrofonlu (RIC) cihazlardır

 • Kulağın arkasına takılır, göze çarpmaz
 • Hafif, orta ve ileri işitme kayıpları içindir

Doğru İşitme Cihazını Bulmak İçin Bize Danışın

Herkesin gereksinimi ve tercihi farklıdır. Bu kural, doğru işitme cihazını seçerken de geçerlidir.

İşitme cihazı kullanıcılarının çoğu için görünüş önemli bir etkendir. İster kulak arkası, ister kulak içi işitme cihazı seçin, modern işitme cihazları dedenizin kullandığı büyük, bej rengi, ıslık sesi çıkaran cihazlardan çok farklıdır. Modern cihazlar şık ve göze çarpmayan bir muhafaza içinde küçük ve ileri düzey bilgisayardır.

Uzman Ses sizin için uygun seçimi yapmanıza yardımcı olur. İşitme testi yaptırdıktan sonra işitme uzmanınız sizinle işitmenize ve işitme cihazına ilişkin gereksinimleriniz, tercihleriniz ve istekleriniz hakkında görüşür. Amaç yaşam tarzınıza uygun ve size göre en önemli etkene uygun işitme cihazı çözümünü bulmaktır. Böylece günlük yaşamınızda karşılaştığınız durumların tümünde mümkün olan en işitme sağlanır.

İşitme Cihazı Alırken Dikkate Alınacak Noktalar

 • Çok ileri derece işitme kayıpları: Eğer çok ileri derecede işitme kaybınız varsa işitme uzmanınız genelde kulak arkası (BTE) işitme cihazı tavsiye edecektir.
 • Dar kulak kanalı: Kulak kanalınız dar ise işitme uzmanınız genelde BTE işitme cihazı tavsiye edecektir.
 • Dinleme ortamları: işitme cihazları çeşitli teknoloji düzeylerinde üretilmektedir. En çok bulunduğunuz dinleme ortamlarına uygun olanları bulmak için farklı özellikleri incelemelisiniz.
 • Görünürlük: Tümüyle kulak içi (CIC) işitme cihazları, piyasada bulunan en küçük cihazlardır.
 • Görme ve elleri kullanma: Görmenizde veya ellerinizi kullanmada sorunlarınız varsa işitme cihazı uzaktan kumanda aleti, kulak içi veya tümüyle kulak içi işitme cihazlarını ayarlamanıza yardım edebilir.
 • Bütçe: İşitme cihazınızın fiyatı, içerdiği teknolojinin ilerilik düzeyine göre değişmektedir.

İşitme cihazlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak ve randevu talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eşi Benzeri Olmayan Ses

Sizi hayatınıza bağlayan sesler önemlidir. En küçük işitme kaybı bile dünyayı algılamanız üzerinde çok büyük bir etkide bulunabilir, sizi sevdiğiniz insanlardan, bağlantılardan ve deneyimlerden uzaklaştırabilir.

Duyma kayıpları şüphesiz her yaştan insanı etkileyebilir. İşitme cihazları; bebekler, çocuklar ve her yaştan yetişkinlerde güvenle kullanılabilir. Son yıllarda yeni trendlere uygun olarak tasarlanan cihazlar, oldukça şık ve minimal bir yapıya sahiptir. Farklı renk ve boyut seçenekleriyle kullanıcılara ulaşmaktadır.

Uzman Ses ailesi olarak birlikte çalıştığımız Danimarka kökenli firma Widex, aşağıdaki cihaz modeli seçeneklerine sahiptir.

Akıllı bir cihazdır ve kullanıldıkça kişiye daha çok uyum sağlar. Sahip olduğu interaktif seçenekler dinleme deneyimini şekillendirir.

Üstün ses kalitesini yüksek pil ömrüyle birleştirmektedir.

Sesleri son derece net ve gerçekçi bir şekilde duyurmayı hedefler.

Gizli şarj edilebilirlik özelliğine sahip cihaz su geçirmez nano kaplamaya sahiptir.

Hem kulak içi hem de kulak arkası olacak şekilde uygun maliyetli ve yüksek performanslı modellere sahiptir.

Geniş ses aralığı sayesinde düşük veya yüksek olması fark etmeksizin tüm sesler rahatlıkla işitilebilir.

Widex Evoke

Akıllı bir cihazdır ve kullanıldıkça kişiye daha çok uyum sağlar. Sahip olduğu interaktif seçenekler dinleme deneyimini şekillendirir.

Widex Beyond

Üstün ses kalitesini yüksek pil ömrüyle birleştirmektedir.

Widex Dream

Sesleri son derece net ve gerçekçi bir şekilde duyurmayı hedefler.

Widex Moment

Gizli şarj edilebilirlik özelliğine sahip cihaz su geçirmez nano kaplamaya sahiptir.

Widex Menu

Hem kulak içi hem de kulak arkası olacak şekilde uygun maliyetli ve yüksek performanslı modellere sahiptir.

Widex Unique

Geniş ses aralığı sayesinde düşük veya yüksek olması fark etmeksizin tüm sesler rahatlıkla işitilebilir.

Üstelik tüm bu cihazlara uygun bir aksesuar seçerek yaşamınızı daha da kolay bir hale getirebilirsiniz. Mesela işitme kaybınız yalnızca tek bir kulakta ise Widex Cros aksesuarı sizin için biçilmiş kaftandır. Aksesuarlar sayesinde;

 • Telefon görüşmelerinizi doğrudan işitme cihazınıza aktarabilirsiniz.
 • Telefonunuzu cebinizden bile çıkarmadan müzik dinleyebilirsiniz.
 • Bluetooth bağlantısı aracılığıyla 8 saate kadar ses aktarımı yapabilirsiniz.

Bir İşitme Cihazına Nasıl Sahip Olabilirim?

Eğer işitme sorunlarından veya inatçı kulak çınlamalarından muzdaripseniz, ilk yapmanız gereken bir Kulak Burun Boğaz hekiminden randevu almaktır. Hekim, sizdeki problemin nedenini detaylarıyla sorgulayacak ve sebebini ortaya koymaya çalışacaktır. Bu amaçla, çeşitli görüntüleme yöntemlerinden yararlanılmaktadır.

İşitme duyunuzu etkileyen problem eğer farklı bir hastalıkla ilişkiliyse, öncelikle buna yol açan faktörler ortadan kaldırılmaya çalışılır. Hekiminiz sizde bir işitme kaybı olduğunu onayladıktan sonra, odyoloğa yönlendirir.

Odyologlar, genellikle odyometristler ile çalışan “ses uzmanlarıdır.” Burada yapılacak olan testler sayesinde, işitme kaybınızın seviyesi ortaya konulacaktır. Son aşamada size gerekli bilgilendirmeler yapılacak ve cihazınızı almanız için bir ‘satış ve uygulama merkezi’ne yönlendirileceksiniz.

İşte tam bu aşamada sizleri Widex İşitme Cihazı Ankara ve Widex işitme cihazı modelleri satış noktası olan Uzman Ses’in deneyimli ses uzmanlarını ziyaret etmeye davet ediyoruz. Hem Kızılay hem de Yenimahalle’de yer alan şubelerimiz, yeniden daha net duyabileceğiniz günlere kavuşmanıza tanıklık edecektir. Widex işitme cihazı özellikleri, Uzman Ses satış noktamızdan öğrenilebilir.

Uzman Ses’in Farkı Prensiplerinde Saklı

Uzman Ses, ziyaretçilerine her alanda yardımcı olmayı kendisine ilke edinen odyolog ekibiyle her zaman kıvanç duymaktadır. Ziyaretçilerimizle olan asıl iletişimimiz; cihazın satın alımından önce değil, sonra başlamaktadır.

Hangi işitme cihazı modelini seçeceğinizden emin değilseniz, her biri güler yüzle hizmet vermeyi ilke edinmiş odyologlarımızdan yardım alabilirsiniz. Bu sayede eğer dilerseniz cihazınızı merkezimizde kullanmaya başlayabilir ve kullanım sürecinde dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tüm işitme testlerinin başarıyla gerçekleştirildiği merkezimizde, çocuk ziyaretçilerimize özel bir oyun parkı da bulunmaktadır. Merkezimizi, cihazınızı kullanırken dilediğiniz bir anda arayabilir ve merak ettiklerinizi ekibimize danışabilirsiniz.

İşitme Cihazları Ne Kadar? SGK Karşılıyor mu?

Önemli bir sağlık problemine yardımcı olan işitme cihazlarının fiyatları, bir sağlık güvenceniz olması halinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından belli oranlarda karşılanmaktadır. Cihazların fiyatları;

 • Teknik özellikler
 • Cihaz tipi/modeli
 • Çalışma prensibi
 • Mobil uygulama desteği

Şeklinde sıralayabileceğimiz bazı faktörlerden etkilenebilmektedir. Bu konudaki güncel bilgilere merkezimize uğrayarak veya bize yazarak her zaman ulaşabilirsiniz. Peki SGK cihaz fiyatlarını hangi oranlarda karşılıyor? 2022 yılı için güncel bilgilere aşağıdaki tablo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ödenen Net Miktar Maaştan Kesilen Miktar
YetişkinlerÇalışan1.211,20 TL0,00 TL
Emekli1.514,00 TL151,40 TL
13-18 Yaş Arası
Çalışan1.816,80 TL0,00 TL
Emekli2.271,00 TL227,00 TL
5-12 Yaş Arası
Çalışan1.937,92 TL0,00 TL
Emekli2.422,40 TL242,24 TL
0-4 Yaş Arası
Çalışan2.180,16 TL0,00 TL
Emekli2.725,20 TL272,52 TL

İşitme Cihazları Markaları ?

Seslerinizi Geri Kazanın! Signia işitme cihazı, Siemens işitme cihazı ve Oticon İşitme Cihazlarıyla Kesintisiz Bir Deneyim

Hayatınızı kaybettiğiniz seslerle yeniden doldurmanın zamanı geldi mi? Signia, Siemens ve Oticon gibi önde gelen işitme cihazı markalarının gücünü keşfedin ve seslerin büyülü dünyasına geri dönün. Google kampanyamızla sizlere en iyi işitme çözümlerini sunmak için buradayız.

Signia işitme cihazları, inovasyon ve teknoloji konusundaki liderliğiyle tanınır. Gelişmiş ses işleme algoritmaları sayesinde, netlik ve berraklıkla konuşmaları duymanızı sağlar. Ayrıca, gürültülü ortamlarda bile olağanüstü performans sergileyerek sosyal etkileşiminizi artırır.

Siemens işitme cihazları, mükemmeliyetçi yaklaşımıyla bilinir. Özelleştirilebilir ayarlarla kullanıcı ihtiyaçlarına uyum sağlar ve doğal, etkileyici ses deneyimleri sunar. Her adımda rahatlık ve konfor sağlayan ergonomik tasarımlarıyla yaşam tarzınıza uyum sağlar.

Oticon işitme cihazları, doğal işitme deneyimi için yenilikçi çözümler sunar. İleri teknolojiyle donatılmış, akıllı özellikleriyle iletişimi kolaylaştırır ve zengin, detaylı seslerle dolu bir dünya sunar. İşitme cihazınızı tamamen size özel hale getirerek, sizin için en iyi deneyimi sağlar. Oticon işitme cihazı fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçin!