Siemens İşitme Cihazı

Siemens işitme cihazı Signia markası altında piyasaya sunulan, gelişmiş teknik özellikleri ile ön plana çıkan bir üründür. İşitme cihazları, duyma kayıplarının ve kulak çınlamasının tedavisinde önemli bir yardımcıdır. Yaşam kalitesinin yükselmesindeki payı büyüktür.

Siemens işitme cihazı kulak içi ve kulak arkası seçenekleriyle farklı ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde geliştirilmektedir. Signia işitme cihazı özgün bir tasarıma, mobil uygulama desteğine ve çeşitli aksesuarlara sahiptir. İşitme merkezleri Siemens, Phonak veya Widex gibi kulak cihazlarını bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz yerlerdir. Bu merkezlerde aynı zamanda ürünlerin kullanım detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Siemens Kulak İçi İşitme Cihazı

İşitme kaybının ve tinnitus olarak bilinen kulak çınlamasının tedavisinde, işitme cihazlarının rolü büyüktür. Uzun bir gelişim sürecinden geçen işitme cihazları, zamanla yenilikçi tasarımlara ve farklı çalışma prensiplerine sahip olmuşlardır. Günümüzde birkaç farklı tipte işitme cihazından söz etmek mümkündür.

 • Kulak içi işitme cihazları: Daha şık ve görünürlüğü düşük bir cihaz kullanmak isteyenler için ideal seçenektir. Cihazlar kulak yoluna yerleştirilmektedir. Oldukça küçük boyutlu olarak tasarlanan bu ürünler, ten rengiyle uyumlu seçeneklere de sahiptir.
 • Kulak arkası işitme cihazları: kulak yolu yerine kulak arkasına yerleştirilen işitme cihazı türüdür. Görece büyük boyutlu olmalarına rağmen, daha büyük bir pil taşıyabilir ve daha etkili bir tedavi sunabilirler.

Kulak içi Siemens Signia işitme cihazları gizliliğe odaklanan, oldukça küçük ürünlerdir. Hafif ve orta dereceli duyma kayıplarının tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır. Estetik açıdan kulak içi cihazlar daha tercih edilebilir olsa da bazı ağır vakalarda kulak arkası modeller daha etkili olmaktadır.

Siemens İşitme Cihazı

Siemens İşitme Cihazı Fiyatları

Dünya çapında pek çok kullanıcıya sahip işitme cihazlarından Siemens farklı teknik özelliklerde geliştirilen modellere sahiptir. Signia Siemens mi? Evet, Siemens cihazlar Signia marka ismi ile piyasaya sunulmaktadır. Peki Signia işitme cihazı modelleri nelerdir?

 • Active
 • Styletto AX
 • Styletto X
 • Silk X
 • Pure
 • Motion X
 • Insio Charge & Go AX
 • Signia AX
 • Signia Xperience olarak sıralanabilir.

Modeller arasında renk, cihaz tipi, teknik özellikler ve uyumlu oldukları aksesuarlar açısından farklılıklar olabilir. Peki Siemens Signia işitme cihazı ne malı? Cihazlar Almanya kökenlidir. Signia işitme cihazı fiyatları cihazın modeline, sahip olduğu özelliklere ve çalışma prensibine göre değişebilmektedir.

Uzman Ses İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi’nde işitme cihazları hakkında aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Merkezimizi ziyaret edebileceğiniz gibi bize telefon aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Siemens İşitme Cihazı

Siemens Kulak Cihazı Yorumları

Signia işitme cihazı kullanıcı yorumları nasıl? Yorumlar, cihazın işlevselliği noktasında genellikle olumlu olsa da kısa sürede arızalanması gibi olumsuz yorumlara ulaşmak da mümkündür. İşitme cihazı marka ve modelleri arasından en doğru seçimi yapmak çoğu durumda kolay değildir. Bu nedenle bir ses uzmanından yardım almak iyi bir fikir olacaktır.

Muayene olduğunuz hekim/odyolog ve merkezimizdeki ses uzmanları size cihaz türü seçimi konusunda yardımcı olabilir. Satış ve uygulama merkezimiz, kullanıcı memnuniyeti ile en üst sıralarda yer alan Widex ile çalışmaktadır. Widex, Danimarka kökenli, köklü işitme cihazı markalarındandır.

Uzman Ses olarak tedarikini gerçekleştirdiğimiz cihazlarımızın ses kalitesi oldukça yüksektir. Net ve doğal ses tonları ile işitme duyunuza zenginlik katacak cihazlar, aynı zamanda istenmeyen sesleri de maskeleyebilmektedir.

En İyi İşitme Cihazı Markası Nedir?

Günümüzde birkaç üretici, geliştirdiği yenilikçi işitme cihazı modelleriyle yüksek satış oranlarını yakalamıştır. İşlevlerini beklendiği gibi yerine getiren, dayanıklı ve yüksek performanslı birden fazla cihaz modeli mevcuttur. Peki farklı marka ve model seçenekleri arasından en iyi seçimi nasıl yapabilirim?

 • Odyoloğunuza danışabilirsiniz: Duyma kaybı problemi yaşadığınızda bir Kulak Burun Boğaz (KBB) hekiminden randevu almalısınız. Hekiminiz, çeşitli tetkikler sonucunda işitme kaybınızı doğrularsa sizi bir odyoloğa yönlendirecektir. Odyoloğunuz ile sizin için en uygun işitme cihazı türünün ne olduğunu konuşabilirsiniz (kulak arkası, kulak içi vb.).
 • İnternet ortamında araştırma yapabilirsiniz: Arama motorları aracılığıyla erişebileceğiniz kullanıcı yorumları ve şikayetleri ile memnuniyet oranı yüksek markaları/modelleri araştırabilirsiniz.
 • Merkezimizden bilgi alabilirsiniz: Uzman Ses bünyesinde görev yapan ses uzmanları, “İşitme cihazı fiyatları ne kadar?” Benzeri tüm sorularınızı cevaplamaya hazırdır. Merkezimizde hem memnuniyet oranıyla hem de üstün kalitesiyle öne çıkan Widex cihaz modelleri yer almaktadır.