Widex Moment

Widex Moment

Widex Moment işitme cihazı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.

Ads İletişim Formu

Widex Moment Modelleri

kulak-ici-isitme-cihaz

Widex Moment 110

Sağlam WIDEX MOMENT™ RIC 110 işitme cihazı, göze çarpmayan, zarif ve dayanıklı bir paket içinde ZeroDelay™ özellikli Widex PureSound™ uygulamasıyla çalışarak akıllı otomasyon ve saf ve doğal ses sunar. Bu hoparlörü kanal içinde işitme cihazı (RIC), kulağın arkasına dikkat çekmeyecek şekilde takılır ve küçük fakat güçlü bir pil içerir, böylece duymaya odaklanabilirsiniz. TONELINK™ uygulaması veya bir DEX cihazı kullanarak işitme cihazınızı tümüyle kontrol edebilirsiniz. Zarif, güçlü ve kullanması kolaydır.

Widex Moment 220

Widex Moment mRIC R D, şarj edilir tip lityum-iyon pillerle çalışan en küçük hoparlörü kanal içinde işitme cihazıdır (RIC). İnce ve basit şarj aletiyle kolayca şarj edilir, Widex Moment uygulamasını kullanarak iOS veya DEX’ten doğrudan müzik, TV veya sohbetler aktarılabilir. Gelecekte de Android’e bağlanması için hazırlık yapılmaktadır. Lityum-iyon pillerle çalışan en küçük işitme cihazıdır, şarj etmesi kolaydır, ses aktarmaya hazırdır.

kulak-ici-isitme-cihaz

Widex Moment 440

Tavizsiz ve en karmaşık teknolojiyi istiyorsanız

WIDEX işitme cihazları arasında en üst düzey otomasyona sahiptir
• Şimdiye kadar hiç olmadığı kadar doğal ve gerçeğe yakın ses
• Her ortamdaki konuşmayı anlayabilme konusunda da en üstün yeteneğe sahiptir
• 11 farklı dinleme durumunda çevrenize otomatik olarak adapte olur

Widex Moment Fiyatları hakkında biblgi almak için butona tıklayınız

Neden Widex Moment Modelleri Tercih Edilmeli ?

Widex Moment işitme cihazları son teknoloji ile geliştirilirken rakiplerine göre belirgin farklar göstermektedir. Dünya’da ilk kez bir işitme cihazında yapay zeka destekli kişisel ses profili oluşturmak ve ortama göre sesi düzenleme yeteneği kazandı , isterseniz yapay zekanın size önerdiği ses profillerini de kullanabilirsiniz. Akıllı telefon uygulaması sayesinde kendi ses ayarlarınızı hızlıca yapabilirsiniz. Widex Moment işitme cihazlarını yağmurda veya nemli ortamlarda kullanmaktan korkmayın çünkü, ileri düzey su geçirmez nano kaplamayasağlam mikrofonlara ve akıllı mühendisliği sayesinde , pil kapağı olmadığı için nemin girebileceği delik sayısı azalmaktadır. Yeni şarj aleti sayesinde kablosuz elektrik aktarma yöntemiyle şarj ederler, bu nedenle temas noktalarının temizlenmesi gerekmez, yanlış hizalama sorunu da çıkmaz; kolayca kullanılabilirler. Her yere götürülecek kadar küçüktür, yaşamınıza zahmetsizce girecek kadar basittir. Kapağını açmanız ve işitme cihazlarınızı şarj yuvasına yerleştirmeniz yeterlidir. 4 saat dayanan tam şarj, işitme cihazlarınızı kullanma ve ses aktarma süresine bağlı olarak 16 ile 29 saat arası sürmektedir. Acil durumlarda gerekirse 30 dakika şarj ederek 4 saat dinleme süresi elde edebilirsiniz.