HAKKIMIZDA

“Uzmanses İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi 2010 senesinde Ziya Gökalp Caddesi 22/7  adresinde, kurucu uzman kadrosu tarafından 15 senelik sektörel deneyimlerini bilgi ve birikimini ihtiyaç sahibi müşterilerine daha yüksek kalite ve fayda ile sağlayabilmek amacı ile kuruldu. Kurulduğu günden bu yana temel prensip olarak, işitme cihazı satmayı değil, işitme cihazı satışı aracılığı ile değerli müşterilerinin yaşam kalitesini artırmayı, yüksek fayda sağlamayı görev edinmiş bu prensip temelinde kendisini geliştirmiştir. Odyolojik tetkikleri eksiksiz yapabilen, çocuklarımızın da düşünüldüğü oyun parklı nezih çalışma ortamında müşterilerine eksiksiz hizmet veren güler yüzlü profesyonel ekibi ile Ankara içerisinde Kızılay ve Batıkent şubelerinde işitme cihazı satış ve uygulamasına devam etmektedir.”

VİZYONUMUZ

Hizmetin sadece bir satış olmadığı öncesi ve sonrası ile bir bütün olarak değerlendirilmesi gerektiği, tüm bunların temelini ise insan sevgisi ve bu sevgiye layık olabilmek için gösterilmesi gereken üstün çaba ve özveri olduğudur. İnsan sevgisinin bezendiği bu anlayışı önce tüm Ankara ardından tüm Türkiye’ye yaymayı öncelik olarak gördüğümüzdür. İşitmenin yalnızca işitilebilirlik ve ya algılanabilirlik olmadığı gerçeğini bilmek ve bunu aktarabilmek, bunu temin için ise neredeyse kainatın tüm seslerini duyurabilmek için dünyanın tüm imkanlarını en ileri teknolojilerini sizlere titizlikle sunabilmektir.

MİSYONUMUZ

Uzman Ses işitme Merkezi olarak gelişen teknoloji eşittir kişi memnuniyeti ilkesini benimseyerek, bu kapsamda sürekli olarak daha kaliteli hizmeti sunmak için arayış içerisinde bulunmaktır. Uzman ses işitme cihazları olarak ürün ve hizmet kalitesinden hiçbir ödün vermeden çalışmayı amaç edinmiş olmakla birlikte bu amacın temini için alanın da dünyanın lider markası olan Widex ile çalışmaktan gurur duymaktayız. Hizmeti ve marka kalitesini belirli bir standart olarak değil hasta memnuniyetine göre sürekli gelişen ve değişen bir anlayış üzerine inşa ettik. Gerek dizayn gerekse de rahatlık ve konfor açısından tamamıyla bir klinik olarak düşünülmüş merkezimizde sizlere en kaliteli hizmeti vermek için bekliyoruz.