Ankara işitme cihazı satış ve uygulama merkezleri, hastaların işitme cihazı kullanması gerektiği tespit edildikten sonra uğradıkları yerlerdir. Merkezlerde cihazlar satış öncesinde hastaya uygulanabilir. Ayrıca genel kullanım önerileri de sunulur.

Ankara işitme cihazı fiyatları pek çok hasta için uygundur. Şehirdeki birçok kişinin sağlık güvencesi vardır. Ücretler belli bir oranda ola da Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından karşılanmaktadır. Cihazların fiyatlarını belirleyen bazı faktörler vardır. Sahip olduğu teknik özellikler, üreticinin fiyat politikaları ve döviz kuru bunlar arasında gösterilebilir.

1

Tamamlanan Çalışma

1

Ürün Çeşitliliği

1%

Müşteri Memnuniyeti

Ankara İşitme Cihazı Merkezleri

Ankara Çankaya ya da Kızılay gibi bölgelerde bulunan merkezler, genellikle daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Ankara işitme cihazı satan yerler açısından zengin bir ilimizdir. En iyi işitme cihazı markası nedir? Hastanın taleplerine en çok hitap eden cihaz, en iyi işitme cihazı olarak düşünülebilir. Odyoloğunuz size marka vermese bile sizin için uygun işitme cihazı türünü belirleyebilir.

Ankara işitme cihazı satan yerler açısından görece zengin bir şehir olsa da Widex gibi dünyanın önde gelen, yüksek memnuniyete sahip işitme cihazları seçeneklerini her yerde bulmak mümkün değildir. Danimarka kökenli üreticiye ait cihazlar Uzman Ses ile sizlerle buluşuyor. Cihazlar görünürlükleri dikkate alınarak üç grupta incelenebilir.

Kulak içi görünmez işitme cihazı: boyut olarak en küçük cihazdır. Ancak her hasta için uygun değildir.

Kulak içi işitme cihazı: Kulak girişine yerleştirilen nispeten küçük bir cihaz türüdür.

Kulak arkası işitme cihazı: dış kulak arkasına konumlanan bir cihaz tipidir.

Ankara İşitme Cihazı

İşitme Cihazı Ankara

İşitme cihazları, temelde duyma kaybı ve kulak çınlaması gibi durumlarda, bir tedavi yöntemi olarak öne çıkmaktadır. İşitme kaybı doğuştan gelebileceği gibi sonradan da ortaya çıkabilir. Kulak çınlaması ise zaman zaman herkeste görülebilen ve genellikle ciddi sorunlara işaret etmeyen bir durumdur.

Çınlama hali süreklilik kazandığında veya sık aralıklarla tekrarladığında hayatı adeta dayanılmaz bir hale getirebilmektedir. Böyle durumlarda bir sağlık profesyonelinden yardım almak ve sorunların çözümünü ertelememek gerekmektedir.

Pek çok hastanın hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olan Widex işitme cihazı Ankara ilinde Uzman Ses tarafından tedarik edilmektedir. Eğer bu konuda daha çok bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibat kurabilir veya merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Uzman Ses, Kızılay Ankara ve Yenimahalle’deki şubeleriyle ziyaretçilerinin hizmetindedir.

Ankara İşitme Cihazı Firmaları

Dünya çapında faaliyet gösteren pek çok işitme cihazı firması, üretimlerini pek çok ülkeye dağıtmaktadır. Siemens, Widex ya da Oticon işitme cihazı gibi markalar en bilinenler arasında yer almaktadır.

İşitmeyi sağlayan yapılardan/organlardan biri veya birkaçının doğru gelişememesi gibi sebeplerden dolayı doğuştan işitme kayıpları görülebilmektedir. Belli kazalar ya da hastalıklar ise sonradan işitme duyusunu zayıflatabilir ya da kişiyi tamamen duyamaz hale getirebilir. Bu gibi durumlarda işitmeyi sağlamak kişiye adeta yeni hayat sunmaktadır.

Merkezimizde bulunan Widex marka cihazların ürün ailesi aşağıdaki gibi sıralanabilir;

Widex Evoke: Akıllı bir cihazdır ve kullanıldıkça kişiye daha çok uyum sağlar. Sahip olduğu interaktif seçenekler dinleme deneyimini şekillendirir.

Widex Beyond: Üstün ses kalitesini yüksek pil ömrüyle birleştirmektedir.

Widex Unique: Geniş ses aralığı sayesinde düşük veya yüksek olması fark etmeksizin tüm sesler rahatlıkla işitilebilir.

Widex Dream: Sesleri son derece net ve gerçekçi bir şekilde duyurmayı hedefler.

Widex Moment: Gizli şarj edilebilirlik özelliğine sahip cihaz su geçirmez nano kaplamaya sahiptir.

Widex Menu: Hem kulak içi hem de kulak arkası olacak şekilde uygun maliyetli ve yüksek performanslı modellere sahiptir.

Widex EVOKE

Widex BEYOND

Widex UNIQUE

Widex DREAM

İşitme Cihazları ve Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin

Ankara İşitme Cihazı Fiyatları

İşitme cihazı fiyatları ne kadar? Sorusunun cevabı, sosyal güvenceniz olması durumunda aşağıdaki tabloda olduğu gibidir. Sgk işitme cihazı fiyatlarını, belli oranlarda karşılamaktadır.

Ödenen Net Miktar Maaştan Kesilen Miktar
YetişkinlerÇalışan1.211,20 TL0,00 TL
Emekli1.514,00 TL151,40 TL
13-18 Yaş Arası
Çalışan1.816,80 TL0,00 TL
Emekli2.271,00 TL227,00 TL
5-12 Yaş Arası
Çalışan1.937,92 TL0,00 TL
Emekli2.422,40 TL242,24 TL
0-4 Yaş Arası
Çalışan2.180,16 TL0,00 TL
Emekli2.725,20 TL272,52 TL

İşitme cihazı modelleri ve fiyatlar hakkında daha çok bilgi almak için internet sitemizdeki iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizimle irtibata geçebilir ya da doğrudan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.