WIDEX UNIQUE – “İŞİTMEDE YENI UFUKLAR”
WIDEX UNIQUETM nerede …

Widex UNIQUE

UNIQUE™’İ SEÇMENİN NEDENLERİ

UNIQUE™ işitme cihazınıza dokunmaksızın doğal sesler duymanızı ve rahat bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.
Çünkü UNIQUE™ içinde bulunduğunuz ses ortamının türünü otomatik olarak saptar ve yükseltilmesi gereken ses bulunup bulunmadığını belirler.
Sonra dokuz ses sınıfını kullanarak kendini ayarlar ve her türlü durumda optimum ses üretir.

HAYATI DOYASIYA YAŞAYIN

UNIQUE işitme cihazlarını benzerlerinden üstün kılan özellikler neler?

Daha geniş ses aralığı – hem alçak hem de yüksek sesleri rahatlıkla duyabilirsiniz.

En iyi rüzgar sesi azaltma teknolojisi – rüzgarlı ortamlarda bile konuşmaları duyabilirsiniz. (Sadece Unique440 modellerde)

Otomatik olarak dinleme ortamınızı algılar ve doğru yerde doğru zamanda doğru sesi duymanızı sağlar.

DAHA FAZLA SES “YAKALAR”

WIDEX UNIQUE işitme cihazları yüksekten alçağa, uzaktan yakına, ihtiyacınız olan tüm sesi yakalar. Başka hiç bir işitme cihazı size bu kadar geniş aralıkta rahat ve işitilebilir sesi sağlamaz.

“SAF” TEMİZ SES

Sadece UNIQUE istenmeyen yumuşak sesleri azaltır ve duyulması gereken yumuşak sesleri artırır. (örneğin sessiz bir konuşma). Dış ortamlarda, UNIQUE cihazları her koşulda rüzgar sesini ve gürültüyü azaltır.

“HER ZAMAN” HER YERDE

WIDEX UNIQUE işitme cihazları içinde bulunduğunuz her duruma kolaylıkla uyum sağlar. Böylelikle, gürültüyü konuşmadan rahatlıkla ayırabilir ve her durumda işitmenin keyfini yaşarsınız.

COM-DEX İMKANLAR DÜNYASINI KEŞFEDİN

COM-DEX iletişim cihazımız akıllı telefonlarınızdan UNIQUE işitme cihazlarınıza yüksek kalitede ses aktarımı sağlar.

Boyuna asılan ve işitme cihazınıza kablosuz olarak bağlanan bu cihaz ile eller-serbest görüşme imkanına sahipsiniz.
Ve bu, sizin için, daha güvenilir konuşma ve tabii harika ses imkanı demektir.

UNIQUE FASHION BTE

Zarif fakat güçlü FASHION, klasik işitme cihazlarının gücünü ve küçük modellerin göze çarpmama özelliği avantajıyla birlikte sunmaktadır. FASHION ayrıca kulağınıza tam olarak uymasını ve şık görünmesini sağlayan EASYWEAR THIN TUBE kulak kalıbı çözümünü kullanmaktadır.

Unique Fashion Power

İleri derece işitme kaybınız varsa, mutlaka klasik güçlü bir işitme cihazı gerekir. FASHION POWER hem gerekli gücü, hem de Widex’in ünlü harika ses kalitesini sunmaktadır.

UNIQUE FASHION MINI BTE

FASHION MINI model size ikisinin en iyisini sağlar – öz ve rahat inanılmaz UNIQUE sesi ve göz alıcı kulak arkası modeli. FASHION MINI’nin aşırı uzun ömürlü pili vardır, ses ve program seçmek için program düğmesi özelliği ve bizim EASYWEAR THIN TUBE kulak şekli çözümü kullanıyor, bu da demektir ki kulağınızda kalıp gibi oturur ve harika görünüyor.

UNIQUE PASSION RIC

Dünyanın en minik cihazlarından olan DREAM PASSION şıklık ve boyutlar söz konusu olduğunda kesin çözümünüz, üstelik neredeyse görünmez.

UNIQUE FUSION RIC/RITE

FUSION modeli, esneklikte ulaşılan en son noktadır. Üç farklı hoparlörü ve çeşitli tiplerde kulak ucu ve kişiye özel kulak kalıbı seçenekleri sayesinde çoğu işitme kaybı türüne uygundur. FUSION program seçmek için bir program düğmesi de içermektedir.

UNIQUE CIC

Minik bir işitme cihazı mı arıyorsunuz? CIC Micro bulabileceklerinizin en miniği.

UNIQUE XP ITE

Güç ve kolay fonksiyonlu çözümler arayanlar için mükemmel seçim.