İşitme cihazları duyma/işitme, kulak ve denge sistemiyle ilgili bazı sorunların tedavisinde işlevsel bir seçenek olarak yıllardır kullanılmaktadır. Hastaların yaşam kalitesini arttırma noktasında önemli sonuçlar elde edilmesiyle birlikte işitme cihazı tasarımı daha şık ve küçük bir şekilde olmaya başlamıştır. Böylelikle estetik işitme cihazı kavramı ortaya çıkmıştır.

İşitme cihazları yorumları, doğru ürün seçildiği takdirde olumlu olacaktır. Bu cihazlar farklı ortamlara kendini uyarlayabilen ve farklı amaçlara hizmet edebilecek şekilde, farklı tiplerde üretilmektedir. Pek çok markaya ait ürüne rastlamak mümkündür. En iyi işitme cihazı kullanıcının taleplerini en iyi karşılayan cihazdır.

İşitme Cihazları Ankara

Ankara’da işitme cihazı alanında faaliyet gösteren birçok firma bulunmaktadır. Firma seçiminde merkeze uzaklık, istenilen özelliklerdeki cihazın olup olmadığı, deneyimi ve sunduğu ek hizmetler gibi faktörler insanların seçimini etkileyebilmektedir. Bu firmalar cihaz satışından sonra, olası problemleri de göz önüne alarak işitme cihazları teknik servisleri konusunda da kullanıcıları bilgilendirmektedir.

Pek çok kullanıcı en iyi işitme cihazı markası nedir? Sorusunu yöneltiyor. Ancak bu sorunun işitme cihazı markaları arasında tek bir cevabı bulunmuyor. Çünkü, her kullanıcı özeldir ve kendi yaşantısı içerisinde farklı özelliklere ihtiyaç duyabilir. Bizler Uzmanses olarak Widex işitme ürünlerini tavsiye ediyoruz. Danimarka kökenli bir firmanın ürünü olan Widex’in yetkili dağıtıcısı konumundayız.

Peki bir işitme cihazı nasıl çalışır? Kulak içi işitme ve kulak arkası işitme gibi farklı tiplerde cihazlar bulunmaktadır. Her işitme cihazı, temelde duymayı kolaylaştırmak için çalışır. Bunun için ortam sesini yükseltebilir, sesi netleştirebilir, gürültüyü ortadan kaldırabilir veya bazı sesleri maskeleyebilir. Kulak içi, küçük cihazlar pek çok kullanıcının aklını çelse de bunlar herkes için uygun değildir. Çünkü, ileri düzeydeki işitme kayıplarında bu ürünler, kulak arkası cihazlar kadar etkili olamamaktadır.

Cihazlar aynı zamanda işitme merkezi ve dengeyi ilgilendiren bazı sorunlarda da faydalı olabilmektedir. Bunlardan biri de çınlamadır (tinnitus).

İşitme Cihazları Fiyatları

İşitme cihazlarının fiyatları ürünün teknik özelliklerine, sağladığı ek hizmetlere, uygulama desteğine, uygulamanın özelliklerine ve teknik servis desteğine göre değişebilmektedir. Bizler Uzmanses Satış ve Uygulama Merkezi olarak Widex işitme cihazı çeşitleri arasından uygun ürünü, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tespit ediyor ve sunuyoruz.

Cihazın kurulumunu ve testlerini merkezimizde yapıyoruz ve kullanıcıya ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgileri verdiğimizden emin oluyoruz. Fiyat noktasında uygun ürünler sağlıyoruz. Güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşitme Cihazları